بررسی تحلیل تکنیکال شپنا

بررسی تحلیل تکنیکال شپنا

دوستان و همراهان عزیز این تحلیل به هیچ عنوان سیگنال خرید یا فروش نمی باشد حتما توصیه میکنیم که ویدیو تحلیل را مشاهده کنید و نکات آموزشی را استفاده کنید . در این تحلیل ها سعی شده به صورت ساده و روان نکات گفته شود .

سهم شپنا به دلیل اینکه به تازگی افزایش سرمایه داده ما چارت تعدیل نشده را هم بررسی کردیم و سطوح حمایتی و مقاومتی را در چارت تعدیل نشده مشخص کرده ایم . در چارت تعدیل شده محدوده حمایتی 500الی 520 یک محدوده کم ریسک برای ورود می باشد که می توان با رعایت حدضرر به چارت ورود کرد . یک محدوده مقاومتی خیلی مهم پیشروی سهم می باشد که 640 الی 660 می باشد و در حال حاضر سهم زیر این مقاومت می باشد .

حتما ویدیو تحلیل را مشاهده کنید تا از نکات اموزشی بیشتری بهرمند شوید .

تحلیل تکنیکال کلاسیک بیس همه سبک های معاملاتی می باشد برای بازار داخلی ما تحلیل کلاسیک درصورت که درست اجرا شود خوب جواب می دهد اما این به معنی خرید و فروش نمی باشد و تحلیل فقط سناریوهای پیش رو را برای ما مشخص می کند پوزیشن ها باید بر اساس استراتژی های شخصی هر فرد باز شود .

اگر ما در چارت تعدیل شده شپنا بروی دو موج صعودی اخر فیبوهای رتریسمنت رسم کنیم  متوجه می شویم که تراز 50 و 61.8 بروی هم در محدوده 640 الی 660 می افتد و دقیقا به صورت کلاسیک همین محدوده یک محدوده مقاومتی می باشد . پس سبک های مختلف شیوه دیدگاه افراد به چارت می باشد . نتیجه می تواند در 90درصد مواقع یکی باشد

تحلیل ارز btc-usdt

آموزش و بررسی کامل تحلیل ارز btc-usdt طبق تحلیل انجام شده بروی عکس مشاهده میکنیم که بیت کوین بعد از

ادامه مطلب »
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
اسکرول به بالا