تحلیل نماد اتکای

تحلیل نماد اتکای

سلب مسئولیت : این اطلاعات فقط تحلیل نماد اتکای و دیدگاه تیم تحلیلی مجموعه می باشد و به هیچ عنوان سیگنال خرید یا فروش محسوب نمی شود لطفاً بر اساس تحلیل و برداشت شخصی خود اقدام به خرید و فروش نمایید ، این مجموعه نسبت به سود و زیان شما هیچگونه مسئولیتی ندارد.

تحلیل نماد اتکای

نماد اتکای مربوط به شرکت بیمه اتکائی ایرانیان است. در زمان نگارش این پاسخ، قیمت آخرین معامله نماد اتکای در بازار بورس به میزان 4,479 تومان است. در مقایسه با روز قبل آن، ۳.۱۶٪ کاهش داشته. حجم این معاملات به 702,491 سهم می‌رسد.

توجه به تحلیل‌های فنی، نماد اتکای در حال حاضر در وضعیت اشباع فروشندگان قرار دارد. این نماد در ۳ ماه اخیر، کاهش ۲.۹۹٪ رتبه ۵۰۵ را داشته است.

با در نظر گرفتن اطلاعات مالی، سود تحقق‌یافته در سال مالی ۱۴۰۲ برابر با 514 تومان بوده و P/E TTM آن حدود 8.714 است.

توجه داشته باشید که این تحلیل‌ها جنبه‌های آموزشی دارند. به معنی سیگنال خرید یا فروش نمی‌باشند. مسئولیت معاملات با خود معامله‌گر است.

برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به تحلیل‌های دقیق‌تر، می‌توانید به منابع زیر مراجعه کنید:

  • ره‌آورد
  • سهام یاب
  • اخبار و تحلیل‌ها

با توجه به این تحلیل ها، این نماد در حال حاضر در وضعیت اشباع فروشندگان است. نماد اتکای در ۳ ماه اخیر با کاهش ۲.۹۹٪ رتبه ۵۰۵ را داشته است.

با در نظر گرفتن به اطلاعات مالی، سود تحقق‌یافته در سال مالی ۱۴۰۲ برابر با 514 تومان است.  P/E TTM آن حدود 8.714 است.

لطفاً توجه داشته باشید که این تحلیل‌ها جنبه‌های آموزشی دارند و به معنی سیگنال خرید یا فروش نمی‌باشند. مسئولیت معاملات با خود معامله‌گر است.

برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به تحلیل‌های دقیق‌تر، می‌توانید به منابع زیر مراجعه کنید:

  • ره‌آورد
  • سهام یاب
  • جدیدترین اخبار و تحلیل‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *