منوی دسته بندی

دانلود رایگان اسیلاتور ac – accelerator

آموزش اسیلاتور accelerator را از کجا رایگان دانلود کنم؟ آشنایی با accelerator ؟ آموزش اندیکاتور accelerator ؟ بررسی و تحلیل بازار سرمایه چیست؟
برای یافتن جواب سوالات بورسی خود آموزش بورس ما را دنبال کنید.

اسیلاتور ac یا accelerator

در این مقاله کار با  اندیکاتور مخصوص متاتریدر 5 و مفید تریدر را برای شما توضیح دادیم و لینک دانلود را قرار داده ایم. برای مشاهده ویدیوهای آموزش بورس به صفحه رسمی آپارات حامد کامرانی  مراجعه کنید.

در بازار فارکس، اسیلاتور AC یا Accelerator Oscillator یکی از ابزارهایی است که توسط بسیاری از تریدرها به منظور پیش بینی روند بازار استفاده می شود. این ابزار معمولا در کنار دیگر شاخص های فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به ما بتواند علامتی از نقاط قوت و ضعف تلاش های قیمت در بازار ارائه دهد.

استفاده از اسیلاتور AC بسیار ساده است: وقتی شاخص AC در جهت صعودی حرکت می کند، تریدر باید انتظار بیشتری برای رشد قیمت داشته باشد. از طرف دیگر، وقتی که شاخص AC در جهت نزولی حرکت می کند، تریدر باید انتظار پایان کاهش قیمت را داشته باشد و در صورتی که قیمت به نوسان بین قیمت های پایین و بالا در بین روند افقی رفتار کند، کاربرد این شاخص برای پیش بینی رفتار قیمت قابل توجه است.

با استفاده از اسیلاتور AC، شما می توانید قوت و ضعف بازار را در دو جهت صعود و نزول پیش بینی کنید. این شاخص برای تحلیل میان مدت و نهایتاً تصمیم گیری مناسب با در نظر گرفتن پویایی بازار بسیار سودآور خواهد بود.

در کل، استفاده از اسیلاتور AC به عنوان یکی از ابزارهای تحلیلی در بازار فارکس، می تواند به تریدرها کمک کند تا تصمیمات مناسب برای ورود در بازار و ماندن یا خروج از آن را اتخاذ کنند.

دانلود رایگان اسیلاتور ac یا accelerator

جهت این اندیکاتور قبل از هرگونه تغییر در نیرو محرکه بازار تغییر می کند و به همین خاطر قبل از قیمت تغییر می کند اگر متوجه شدید که شتاب یا شتاب منفی سیگنال یک تغییر در اینده است می توانید از ان استفاده کنید .

خط صفر نقطه ای است که نیروهای محرکه بازار در تعادل هستند و شتاب یکسان دارند.

اگر شتاب منفی بالاتراز صفر باشد احتمال افزایش شتاب به یک حرکت صعودی وجود دارد (وبلعکس)

بر خلاف اسیلاتور awesome  در این اندیکاتور عبور از خط صفر سیگنال در نظر گرفت نمی شود. تنها کاری که باید برای کنترل بازار و تصمیم گیری برای معاملات بکنید حواستان به تغییر رنگ ها باشد.

زمانی که رنگ ستون جاری قرمز است نباید بخرید و زمانی که رنگ ستون سبز است نباید بفروشید.

این اندیکاتور مخصوص متاتریدر 5 و مفید تریدر می باشد.

اندیکاتور
accelerator

‫2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید