منوی دسته بندی

آموزش راه های درآمدزایی از NFT

آموزش راه‌های درآمدزایی از NFT

راه‌های درآمدزایی از NFT در این مقاله به صورت کامل آموزش داده شده است. کسب درآمد از NFT مدتی است که بین هنرمندان، گیمرها و طرفدران کلکسیون غوغا به پا کرده و همه درباره آن صحبت می‌کنند. این بازار سرمایه‌گذاری فرصت دسترسی به بازارهای جهانی برای ثبت مالکیت اثر و فروش آثار تولیدکنندگان محتوا و هنرمندان را فراهم کرده است.

حتما شما هم از سر کنجکاوی و این‌که چطور می‌شود آثارتان را به NFT تبدیل کنید یا برای فروش بگذارید

خریداران NFT چه چیزی از خرید آثار دیجیتال به دست می‌آورند؟
مالکین اثرهای هنری NFT به خریدار این اجازه را می‌دهند آثار آن‌ها را دوباره به فروش برسانند و از این طریق هنرمند می‌تواند سود کسب کند. در واقع مالک اثر نحوه مشاهده و به‌اشتراک‌گذاری اثر را برای خریدار محدود نمی‌کنند. از نگاهی دیگر خریداران آثار NFT افرادی هنردوست هستند و شاید عاشق جمع‌آوری کلکسیون نسخه اصلی آثار افراد مشهوری که مردم آن‌ها را دوست دارند.
ما در این ویدیو 3 راه درآمد زایی از NFT هارا به شما معرفی کرده ایم و در دروره ای که به زودی معرفی می شود به صورت کاملا تخصصی به شما اموزش می دهیم تا به درامد زایی از این راه بپردازید و هنرمندان بتوانند اثار خودشان را به فروش برسانند.
دوره ای کاملا تخصصی و حرفه ای که در سال 1401 رونمایی خواهد شد.

چند راه برای کسب درآمد

 1. ساخت و فروش NFT:
  • با توکنیزه کردن هرچیزی مانند اثر هنری، تصویر، ویدیو، میم یا حتی اشیاء فیزیکی، می‌توانید توکن‌های NFT خود را بسازید.
  • پس از ساخت، می‌توانید توکن‌های خود را در بازارچه‌هایی مانند اوپن‌سی (OpenSea)، راریبل (Rarible) و مجیک ایدن (Magic Eden) لیست کنید.
 2. اجاره دادن NFT:
  • برخی بازی‌های بلاک‌چینی به کاربران اجازه می‌دهند تا کارت‌های NFT خود را اجاره دهند. این کار می‌تواند به شما در کسب درآمد منفعل از NFT کمک کند.
 3. حق امتیاز NFT:
  • برخی NFT‌ها دارای حقوق امتیاز هستند. با خرید و نگهداری این توکن‌ها، می‌توانید از درآمد حاصل از فروش آن‌ها بهره‌برداری کنید.
 4. مشارکت در پروژه‌های NFT:
  • برخی پروژه‌های NFT به دنبال همکاری با هنرمندان، طراحان گرافیک و توسعه‌دهندگان هستند. با شرکت در این پروژه‌ها، می‌توانید درآمد کسب کنید.
 5. تدوین محتوا در مورد NFT:
  • نوشتن مقالات، وبلاگ‌ها یا کتاب‌ها در مورد NFT و توسعه بازار آن می‌تواند به شما در جذب مخاطبان و کسب درآمد از تبلیغات کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *