منوی دسته بندی

آموزش راه‌های درآمدزایی از NFT

آموزش راه‌های درآمدزایی از NFT

کسب درآمد از NFT مدتی است که بین هنرمندان، گیمرها و طرفدران کلکسیون غوغا به پا کرده و همه درباره آن صحبت می‌کنند. این بازار سرمایه‌گذاری فرصت دسترسی به بازارهای جهانی برای ثبت مالکیت اثر و فروش آثار تولیدکنندگان محتوا و هنرمندان را فراهم کرده است.
حتما شما هم از سر کنجکاوی و این‌که چطور می‌شود آثارتان را به NFT تبدیل کنید یا برای فروش بگذارید

خریداران NFT چه چیزی از خرید آثار دیجیتال به دست می‌آورند؟
مالکین اثرهای هنری NFT به خریدار این اجازه را می‌دهند آثار آن‌ها را دوباره به فروش برسانند و از این طریق هنرمند می‌تواند سود کسب کند. در واقع مالک اثر نحوه مشاهده و به‌اشتراک‌گذاری اثر را برای خریدار محدود نمی‌کنند. از نگاهی دیگر خریداران آثار NFT افرادی هنردوست هستند و شاید عاشق جمع‌آوری کلکسیون نسخه اصلی آثار افراد مشهوری که مردم آن‌ها را دوست دارند.
ما در این ویدیو 3 راه درآمد زایی از NFT هارا به شما معرفی کرده ایم و در دروره ای که به زودی معرفی می شود به صورت کاملا تخصصی به شما اموزش می دهیم تا به درامد زایی از این راه بپردازید و هنرمندان بتوانند اثار خودشان را به فروش برسانند.
دوره ای کاملا تخصصی و حرفه ای که در سال 1401 رونمایی خواهد شد.

آموزش پورتفوی شرکتهای venture capital

پورتفوی شرکتهای venture capital

بررسی پورتفوی شرکتهای venture capital   Venture Capital که از آن با عنوان‌های «سرمایه‌گذاری جسورانه» یا «سرمایه‌گذاری کارآفرینی» نیز نام می‌برند، عبارت است از تأمین سرمایه لازم برای شرکت‌ها و

ادامه مطلب »
آموزش NFT به زبان ساده

NFT به زبان ساده

آموزش NFT به زبان ساده میخواهیم ساده به این قضیه بپردازیم . فرض کنید اثری را با توجه به هنری که دارید خلق کرده اید و بخواهید آن را به

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید