منوی دسته بندی

بررسی تحلیل تکنیکال شپنا

بررسی تحلیل تکنیکال شپنا


دوستان و همراهان عزیز این تحلیل به هیچ عنوان سیگنال خرید یا فروش نمی باشد حتما توصیه میکنیم که ویدیو تحلیل را مشاهده کنید و نکات آموزشی را استفاده کنید . در این تحلیل ها سعی شده به صورت ساده و روان نکات گفته شود .
سهم شپنا به دلیل اینکه به تازگی افزایش سرمایه داده ما چارت تعدیل نشده را هم بررسی کردیم و سطوح حمایتی و مقاومتی را در چارت تعدیل نشده مشخص کرده ایم . در چارت تعدیل شده محدوده حمایتی 500الی 520 یک محدوده کم ریسک برای ورود می باشد که می توان با رعایت حدضرر به چارت ورود کرد . یک محدوده مقاومتی خیلی مهم پیشروی سهم می باشد که 640 الی 660 می باشد و در حال حاضر سهم زیر این مقاومت می باشد .
حتما ویدیو تحلیل را مشاهده کنید تا از نکات اموزشی بیشتری بهرمند شوید .
تحلیل تکنیکال کلاسیک آیا معتبر می باشد ؟
تحلیل تکنیکال کلاسیک بیس همه سبک های معاملاتی می باشد برای بازار داخلی ما تحلیل کلاسیک درصورت که درست اجرا شود خوب جواب می دهد اما این به معنی خرید و فروش نمی باشد و تحلیل فقط سناریوهای پیش رو را برای ما مشخص می کند پوزیشن ها باید بر اساس استراتژی های شخصی هر فرد باز شود .
تحلیل سهم شپنا بر اساس مناطق prz
اگر ما در چارت تعدیل شده شپنا بروی دو موج صعودی اخر فیبوهای رتریسمنت رسم کنیم  متوجه می شویم که تراز 50 و 61.8 بروی هم در محدوده 640 الی 660 می افتد و دقیقا به صورت کلاسیک همین محدوده یک محدوده مقاومتی می باشد . پس سبک های مختلف شیوه دیدگاه افراد به چارت می باشد . نتیجه می تواند در 90درصد مواقع یکی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *