منوی دسته بندی

دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d

دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d را از انتهای همین پست انجام دهید. دانلود هزاران اندیکاتور و اسیلاتورهای متاتریدر به صورت رایگان در آکادمی آموزش بورس حامد کامرانی به راحتی قابل انجام است.

آموزش بورس اسیلاتور3d

ما در این وب سایت سعی داریم روش های ترید کردن و کسب درآمد در بازار بورس ایران را به شما آموزش دهیم. پس با آموزش بورس آکادمی حامد کامرانی همراه باشید.

دانلود
اندیکاتور اسیلاتور 3d

این اسیلاتور بر ترکیبی از rsi  و cci می باشد که بر اساس محل تلاقی انها سیگنال ورود و خروج صادر می کند. و با نقطه های صورتی سیگنال خروج، با نقطه های سبز سیگنال ورود صادر می کند.

البته این برای دریافت سیگنال به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. و باید از تحلیل های دیگر هم در کنار این مورد استفاده قرار بگیرد .
به عنوان راهنما سیگنال خروج هایی که در نقاط بالای اسیلاتور ظاهر می شود. معتبر تر و سیگنال خرید هایی که در کف  اسیلاتور ظار می شود معتبرتر هستند .

دانلود اندیکاتور هشدار دهنده امواج الیوت، دانلود اندیکاتور ساندویچ بار، دانلود اندیکاتور لگاریتمی مفیدتریدر، و هزاران اندیکاتور دیگر را میتوانید به صورت رایگان از همین وب سایت دریافت کنید. ما همچنین برای مشاوره و آموزش کار با اندیکاتور و نرم افزارهای بورس آماده ی خدمت رسانی هستیم. با ما همراه باشید.

پس سیگنال های خریدی که در پایین شکا می گیرند و یا بلعکس مورد تایید نیستند.
هرچند این به تنهایی خطای زیادی صادر می کند و باید از اندیکاتور های دیگر به عنوان فیلتر استفاده کرد .

لینک دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d به صورت رایگان


برای دانلود رایگان اسیلاتور اینجا کلیک کنید

با مشاهده ی ویدیوهای آموزش بورس رایگان ما میتوانید صفر تا صد بورس را آموزش ببینید. برای تحلیل و استفاده ی بهتر از دانلود اندیکاتور ها و نرم افزار های بورس باید اطلاعات کافی داشته باشید.
ویدیو های ما را صفحه رسمی آپارات حامد کامرانی دنبال کنید

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.