منوی دسته بندی

دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d

دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d را از انتهای همین پست انجام دهید. دانلود هزاران اندیکاتور و اسیلاتورهای متاتریدر به صورت رایگان در آکادمی آموزش بورس حامد کامرانی به راحتی قابل انجام است.

آموزش بورس اسیلاتور3d

ما در این وب سایت سعی داریم روش های ترید کردن و کسب درآمد در بازار بورس ایران را به شما آموزش دهیم. پس با آموزش بورس آکادمی حامد کامرانی همراه باشید.

دانلود
اندیکاتور اسیلاتور 3d

این اسیلاتور بر ترکیبی از rsi  و cci می باشد که بر اساس محل تلاقی انها سیگنال ورود و خروج صادر می کند. و با نقطه های صورتی سیگنال خروج، با نقطه های سبز سیگنال ورود صادر می کند.

البته این برای دریافت سیگنال به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. و باید از تحلیل های دیگر هم در کنار این مورد استفاده قرار بگیرد .
به عنوان راهنما سیگنال خروج هایی که در نقاط بالای اسیلاتور ظاهر می شود. معتبر تر و سیگنال خرید هایی که در کف  اسیلاتور ظار می شود معتبرتر هستند .

دانلود اندیکاتور هشدار دهنده امواج الیوت، دانلود اندیکاتور ساندویچ بار، دانلود اندیکاتور لگاریتمی مفیدتریدر، و هزاران اندیکاتور دیگر را میتوانید به صورت رایگان از همین وب سایت دریافت کنید. ما همچنین برای مشاوره و آموزش کار با اندیکاتور و نرم افزارهای بورس آماده ی خدمت رسانی هستیم. با ما همراه باشید.

پس سیگنال های خریدی که در پایین شکا می گیرند و یا بلعکس مورد تایید نیستند.
هرچند این به تنهایی خطای زیادی صادر می کند و باید از اندیکاتور های دیگر به عنوان فیلتر استفاده کرد .

لینک دانلود اندیکاتور اسیلاتور 3d به صورت رایگان


برای دانلود رایگان اسیلاتور اینجا کلیک کنید

با مشاهده ی ویدیوهای آموزش بورس رایگان ما میتوانید صفر تا صد بورس را آموزش ببینید. برای تحلیل و استفاده ی بهتر از دانلود اندیکاتور ها و نرم افزار های بورس باید اطلاعات کافی داشته باشید.
ویدیو های ما را صفحه رسمی آپارات حامد کامرانی دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.