تردید در ترید

تردید در ترید

دوست من آموزش های متنوعی که در اینترنت به صورت رایگان در حال دیدن هستی یک مشکل بزرگ برات ایجاد می کنه و اون اینکه در زمان ترید کردن باعث تردید میشه .

اکثر مشاوره های خصوصی که ما به افرادی که شکست خوردن در معاملات و حساب های خودشون رو ازدست دادن میدیم میبینیم که وجه اشتراک این افراد همه اموزش های رایگان و طبقه بندی نشده است که در زمان تحلیل و باز کردن پوزیشن باعث تردید میشه که الان بر اساس کدوم آموزش پوزیشنمو باز کنم.

در ویدیو بالا کامل تر توضیح دادیم و راهکار اینکه چطور از این مشکل فرار کنید داده شده

حتما ویدیو بالا رو مشاهده کنید

تردید در ترید چیست

مقدمه:

تجربه نشان می‌دهد که تردید یکی از موانع اصلی در ترید بورسی است. بسیاری از افرادی که به دنبال ورود به بازار بورس هستند به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و یا نگرانی از از دست دادن سرمایه خود، با ترس و تردید به این بازار نزدیک نمی‌شوند. در این مقاله، به بررسی چند مسئله اساسی برای کاهش تردید در ترید پرداخته‌ایم.

مسئله اول: تعریف دقیق و موشکافی مفهوم ترید

قبل از هر چیز، بهتر است مفهوم ترید را به دقت بررسی کنیم تا بدانیم دقیقاً در چه فعالیتی قرار داریم. به طور کلی، ترید به معنای خرید و فروش دارایی‌های مالی مانند سهام، ارز و سایر محصولات مالی است. شما به عنوان تریدر، با خرید و فروش این دارایی‌های مالی، به ترید می‌پردازید و سود و زیان خود را کسب یا تجربه می‌کنید.

مسئله دوم: مهارت‌های لازم برای ترید

برای ترید در بورس، افراد باید مهارت‌هایی را با خود به گردش بیاورند. مهارت‌هایی از قبیل تحلیل فنی، تحلیل بنیادی، مدیریت ریسک و نویدژ‌های مرتبط با بازار. با آموزش و تمرین بیشتر در این زمینه‌ها، می‌توانید به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل شوید و از درآمد بسیار خوبی بهره‌مند شوید.

مسئله سوم: تجربه پیشینی در ترید

یکی از مهمترین مواردی که باعث بروز تردید در ترید می‌شود، تجربه ناگوار در گذشته است. اگر در گذشته در ترید بازار سرمایه زیان کرده‌اید، به خاطر داشته باشید که این اتفاق برای بسیاری از تریدرهای حرفه‌ای هم اتفاق افتاد است. برای اینکه خطاهای گذشته را در ترید بعدی اصلاح کنید، بهتر است با مشاوره افراد حرفه‌ای و استفاده از راهنمایی‌های مناسب، صفر بهترین دوست شما باشد.

نتیجه‌گیری:

در نهایت، اگر می‌خواهید تردید خود را در ترید کاهش دهید، باید به مفاهیم پایه ترید آشنا شوید، مهارت‌های لازم را تمرین کنید و برای درمان تجربه ناگوار گذشته، با مشاوران تریدری بهتر آشنا شوید. با عمل به این راهکار‌ها، به یک تریدر موفق و خوش‌بخت تبدیل خواهید شد.

و پیج اینستاگرام مارو دنبال کنید .تردید در ترید

تریدموفق با مولتی تایم فریم

تریدموفق با مولتی تایم فریم

تریدموفق با مولتی تایم فریم دوستان عزیزی که در بازار های جهانی یا حتی بورس ایران ترید و تحلیل انجام میدهند معمولا درمورد تریدموفق با مولتی تایم فریم زیاد سوال

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *