منوی دسته بندی
افشای ریسک

افشای ریسک

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text el_class=”text-risk”]اطلاعات موجود در این سایت پیشنهاد خرید یا فروش نیستند بلکه راهنمایی‌های لازم برای تفسیر روش‌های تحلیلی مشخصی هستند. فقط سرمایه گذارانی که از خطرات ذاتی معامله‌گری در بازارهای مالی مطلع هستند می‌بایست این اطلاعات را بکار ببرند. “آکادمی حامد کامرانی مسئولیت هر نوع ضرر و زیان ناشی از بکارگیری اطلاعات این پایگاه و محصولات یا محتویات آن را قبول نخواهد کرد.
همه تلاش‌ها انجام شده است تا محصولات و خدمات با کیفیتی ارائه شود اما هیچ تضمینی وجود ندارد که با استفاده از روش‌ها و ایده‌های موجود در اینجا سود کسب کنید. پتانسیل کسب سود کاملا به فرد استفاده کننده از محصولات، تحلیل‌ها و تکنیک‌های ما بستگی دارد. توجه کنید که “آکادمی حامد کامرانی” قصدی بر ارائه “برنامه‌ای برای ثروتمند شدن” ندارد.
میزان موفقیت شما در کسب نتایج ارائه شده به میزان زمانی که صرف برنامه و تکنیک‌های ذکر شده در این پایگاه میکنید و همچنین به میزان سرمایه شما، دانش و به مهارت‌های مختلفی بستگی دارد. از آنجایی که این عوامل در افراد مختلف فرق دارند، لذا ما نمیتوانیم موفقیت یا میزان درآمد شما را تضمین کنیم. همچنین در برابر هیچ کدام از اعمال شما نیز مسئول نیستیم.
هر یا همه اظهارات ما در اینجا یا در هر کدام از محصولات فروشی ما این قصد را دارند تا نظرات ما را درباره توان بالقوه کسب درآمد بیان نمایند. عوامل زیادی در تعیین نتایج واقعی شما مهم هستند و هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که شما نتایجی مشابه با ما یا هر فرد دیگری کسب نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]